2017 yaklaşırken, altınızda şans eseri bir BMW X6’nın bulunmasını istemez miydiniz? Eğer 1xBet müşterisi iseniz bu artık mümkün zira 1xBet yılbaşı bonusu olarak tarafınıza BMW X6 veriyor.

1xbet giriş adresi 1xBet444.com üzerinden kayıtların şu sıralar başladığı ve yılbaşı gecesine kadar devam edeceğini biliyoruz ancak yapmanız gereken şeyler olduğunu da hatırlatmakta yarar var. 1xbet yeni yıl bonusu kampanyasına, BMW X6 kazanmak için katılmak amacıyla aşağıdaki yönergeleri uygulamanız gerekiyor.

Öncelikle, yılbaşı bonusu sayfasında bulunan güzel kadını eğer 1xbet müşterisi iseniz muhakkak görmüşsünüzdür. Görmediyseniz dahi ziyaret ederek görebilmeniz; muhtemelen mümkün. Bu kadının üzerinde, belli şekillerle numaralandırılmış toplar mevcut ve 1xBet sizden bu topları gündelik olarak açmanızı talep ediyor.
 

new banner


 
Bu topların içerisinden her gün çıkacak üç görevi, başarı ile tamamlamanız halinde, topları bitirerek çekilişe rahatlıkla katılabiliyorsunuz. Her gün fazlaca top açmanız mümkün kılınıyor ve top kaçırdığınızda; en fazla üç gün kabul edilebiliyor. Sonrasında ise diğer topları açarak, küçük çekilişlere katılır ve ödül kazanabilir hale gelirken; büyük ödüller için bu durum imkansızlaşıyor.
Yani, BMW X6 kazanmak için 1xbet yeni yıl bonusu kapsamında, tüm yönergeleri zamanında uygulamanız ve güzel bayanın üzerindeki topları zamanında açarak, görevleri uygulamanız gerekli.

Çekilişin 7 Ocak 2017 tarihinde yapılacağını açıklayan 1xbet giriş adresi 1xBet44.com adresinin promosyon sayfasında, çekilişi canlı olarak yayınlayabilecek.

Siz de o gün katılımcılardan biriyseniz, şeffaf bir biçimde sürdürülecek olan bu çekilişi vaktinde izleyebilir, rahatlıkla yorumlayabilir ve nihayetinde kazanıp kazanmadığınızı öğrenebilirsiniz.
1xbet içerisinde, BMW X6 dışında küçük ikramiye ve yılbaşı bonusları olduğunu da belirtelim. Bunları da yine güzel bayanın üzerindeki topları açıp; görevleri tamamlayarak çekilişe katılıp kazanabilirsiniz.

2017’nin en güzel hediyelerinden bir tanesi olan BMW X6 kazanma şansı; 1xBet’te!
 
1xbetbuton